En Sekse Düskün Burç.

Sıralama
Yorumlar
Oylama Geçmişi
SEÇENEK 12
OYLAMA 24
en sekse düskün burç. Bu liste Yasar T. tarafından 01.10.2014 tarihinde oluşturuldu
 • #01
  Akrep Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 4 kişi 33 puan verdi.
  OY VER

  BenAkrepBurcu :Dolgun dudaklar ve ilgi çekici yürüyüs Akrep burcu kadinlarinin dikkat çekici fiziksel özellikleri arasindadir.
  burcVEVO :AKREP tartisirken bagirir,hakliysa daha çok bagirir,haksizken karsisindakini bastirmak için daha daha fazla bagirir yani onunla ugrasmayin.
  melikeeakdnz :akrep burcu olan insanlardan tiksiniyorum ya
  karebela_syd :O an geldi iste o an vazgeçer akrep durur yelkovan. Konusamadim tutunacak güvenli bi dal bulamadim gel insafa. SAGORAP
  CAPAMAG :AKREP: Arkadaslarinizla aranizda güç bagi olusturacak süreci kazanmali ve çalismalarinizda belli bir hedef seçmelisiniz.
  aakrepburcuu :Akrep Kadini gururu oksandikça, sevildikçe, kendisine deger verildikçe daha fazlasini verir; ancak incinirse sizi siler, yok eder.
  MuazzamHaber :AKREP: Arkadaslarinizla aranizda güç bagi olusturacak süreci kazanmali ve çalismalarinizda belli bir hedef seçmelisiniz.
  BurcunNeDer :AKREP KARSILASACAGIN KISI VE HABERLER SANA FARKLILIK KATACAK hemen TEPKILI OLMA ÖNCE DINLE kendine ceki duzen ver HAZIRLAN HARIKA GÜNLER VAR
  BenAkrepBurcu :Akrep burcu insanlarinin seytansi bir kisilige sahip oldugunu söylemek mümkün müdür? Hayir.
  #02
  Aslan Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 3 kişi 32 puan verdi.
  OY VER

  teslimetosun :4 roket atilip uzun namlulu keleslerle taradilar.balikçi baringindaki aslan parçasi yegenenim saim ve arkadaslari Teröristleri püskürtuler
  SuIeymanGorgen :Yazdigi mesaj'a kisa cevaplar aldigi zaman deliren burçlar: Koç Yay Kova Aslan
  Samiyen_1905 :Aslan 111 yasinda.. Hey masallah be..!
  SC__17 :Aslan 111 yasinda.. Hey masallah be..!
  GCSatan_ :Ahmet ASLAN / Levent GÜNES - Ne Fayda ?
  Emrullahbeytar :15 temmuz gecesindeki tilkilerin sabahin günesiyle aslan olarak yuvalarindan çiktigi çok uzun bir günü halen hep beraber yasiyoruz.
  ilkayAkdamar :Gördunmu Euroleague ile eurocup arasindaki farki aslan parçasi!!??????
  BenAslanBurcuu :Sakin bir görünüse sahiptir ve buna ragmen oldukça güçlüdür. Kizdiklari zaman, tipki hayvanlar aleminin krali olan Aslan gibi kükrerler.
  yemekli_vagon :aslan/kadin: ne kadar çok laf sokarsa o kadar prim yapacagini düsünen ancak gicikliktan öteye gidemeden kendini harcayan sahis.
  #03
  Koç Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 3 kişi 28 puan verdi.
  OY VER

  dilberilatif :esma koç ne demisti; "bir yildiza inatla bakmak düzeltmiyor gökyüzünü"
  gkhngngr1907 :Takimi sampiyon yapmis hocaya saygi duyan adam Ali Koç. https://t.co/kvuwMYHYeN
  seblaozyurt :Ay Koç burcunda. https://t.co/kHyTawf99P
  RuyaTabirleri3 :KOÇ BURCU ? Dogrulari söyler. Bazi insanlarin dogrulari duymak isine gelmedigi için onu sevmezler.
  astrolojix :KOÇ BURCU ? Dogrulari söyler. Bazi insanlarin dogrulari duymak isine gelmedigi için onu sevmezler.
  DiziMagazinCom :KOÇ BURCU ? Dogrulari söyler. Bazi insanlarin dogrulari duymak isine gelmedigi için onu sevmezler.
  BurclarNet :KOÇ BURCU ? Dogrulari söyler. Bazi insanlarin dogrulari duymak isine gelmedigi için onu sevmezler.
  T_U_G_R_A_ :Ali koç'u kötüleyen hesaplari takip ediyorsaniz takipcilerinizi gözden geçirin bence
  T_U_G_R_A_ :Ali koç'a parali köpeklerin gücü yetmez de acaba adami igrendirip adayliktan kacirirmiyiz diye saldiriyorlar.
  #04
  Yay Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 3 kişi 21 puan verdi.
  OY VER

  CikitaKim :?????? Yay Alan! https://t.co/65yR5uKntp
  picvisne :Arkadaslar biliyorsunuz ben de BEKARIM. Es ariyorum. 27 yasindayim yay burcuyum saçim yok. Tanisalim kaynasirsak es oluruz.
  BurcunNeDer :YAY GÜZEL BASLANGIÇ EVRESINDESIN ÖTELENEN HER KONUDA HAYIR VARDIR GORECEKSIN AKSAM ROMANTIK SAATLER surprizler VAR sevenlerin bu ara yaninda
  ZahidErgun :Eskiden yay kirisiyle bogma oluyordu. Simdi dijital hainliklerde ethernet kablosu kullanilabilir. Ele geliyor, boyu da müsait. Usül ayni.
  SuIeymanGorgen :Yazdigi mesaj'a kisa cevaplar aldigi zaman deliren burçlar: Koç Yay Kova Aslan
  yaayburcuu :YAY: Gereksiz kisilerin söyledigi seyleri çok takiyorsun, takma. Kendileri kim ki sana laf ediyorlar, takil kafana göre.
  CAPAMAG :YAY: Gücünüzü hiç kimseyle paylasmak niyetinde degilsiniz. Isteklerinizde asiriya kaçmadiginiz müddetçe sorun çikmayacaktir.
  MuazzamHaber :YAY: Gücünüzü hiç kimseyle paylasmak niyetinde degilsiniz. Isteklerinizde asiriya kaçmadiginiz müddetçe sorun çikmayacaktir.
  #05
  Terazi Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 2 kişi 14 puan verdi.
  OY VER

  Astrolojiderki :TERAZI:Kafani kurcalayan soru isaretleri mutlulugunun önüne geçebilir Oysa sen yillardir hayalini kurdugun seyleri gerçeklestirmeye yakinsin
  IKukrer :Içerde'ye taze kan gelecekse kadin cephesinden gelmeli. Sener Sen girisiyle terazi iyice saha kalkacak.
  gmz__gmz :Bozuk düzen bozuk terazi tarti,  En yakin dostlarim dönüyor sirti,  Ne kadar zorlasti yasamin sarti,  Düsman belli degil dost belli degil.
  BenTeraziBurcu :Terazi burcu insanlari tam anlamiyla sanatin etkisindedir.
  CAPAMAG :TERAZI: Bugün, ailenizin ihtiyaçlari karsisinda sinirlarinizi zorlayabilirsiniz. Onlarin problemlerinin caninizi sikmasini istemiyorsunuz.
  MuazzamHaber :TERAZI: Bugün, ailenizin ihtiyaçlari karsisinda sinirlarinizi zorlayabilirsiniz. Onlarin problemlerinin caninizi sikmasini istemiyorsunuz.
  r_sarisakal :"Aslinda sizler terazi misali kederinizle neseniz arasinda asilisinizdir. Yalnizca bos oldugunuzda durgun ve dengede olursunuz." H.Cibran
  kulozum :Babam terazi burcu oldugumu bugun anladi galiba sabah sabah ozum cidden bazen ne yaptigini bilmiyosun sen diyo?
  BenTeraziBurcu :Terazi burcu insanlari telas etmekten hoslanmaz, aceleci degildir. Nadiren aceleci bir tavir sergiler.
  #06
  Boğa Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 2 kişi 12 puan verdi.
  OY VER

  MuazzamHaber :BOGA: Gücünüzü ve enerjinizi kisisel iliskilerinizde kullanmak için uygun bir gün olmasina ragmen her konuda temkinli olmalisiniz.
  SahzeynebXatun :Akrep ve boga burcu erkeklerinden olusan bi harem kurmayi planliyorum kizlar. Nassi fikir?
  BenBogaBurcu :Boga'ya yapilmamasi gereken 3 sey: 1- Kiskandirmaya çalismayin. 2- Sinirliyken tartismaya girmeyin. 3- Yalan söylemeyin, sogur.
  davud_alkalkan :Boga boynuzu kadehten sarap içip kilise kundaklamali metalcilik yapma duygusu hasil oldu an itibariyle.
  yemekli_vagon :boga/kadin: kendini belli etmekten hoslanmayan, çok sakin dursa da.. ya birak, bildigin sessiz firtinalar ansinsatim.
  BenBogaBurcu :Boga'nin kiymeti gidince anlasilir, zordur, çogu zaman ulasilmazdir, kafasina eserse gelir, eserse kalir. Boga kis günesidir.
  TuranciHareket :Atsiz okuyoruz etkinligi 23 Ekim pazar günü Kadiköy boga heykelinde olacaktir, Türk gençligini bekleriz. saat 15:00
  SemtJargonu :Kadiköy boga heykelinin önünde foto çekilmek moda oldu.
  BenBogaBurcu :Unutulmayan hiç birsey yok arkadaslar, hele ki ortada Boga inadi varsa göl bile maya tutar.
  #07
  Başak Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 2 kişi 11 puan verdi.
  OY VER

  gakbas75 :Evi temizlemeden ders yapamiyorum piskolojim bozuluyo basak burcu olmakta zor
  BenBasakBurcu :Basak burçlar kusaginin güven ve huzur veren burcudur.
  CAPAMAG :BASAK: Bugün arkadaslarinizla tartisma yaratacak konulardan uzak kalmalisiniz. Partnerinizden beklediginiz destek gelecektir.
  MuazzamHaber :BASAK: Bugün arkadaslarinizla tartisma yaratacak konulardan uzak kalmalisiniz. Partnerinizden beklediginiz destek gelecektir.
  Astrolojiderki :BASAK: Iyi tamam,duygusal, hassas, kirilgansin ama çok deli sahipleniyorsun ve kiskançliktan divaneye döndün yeter. Ailen Senden ilgi bekler
  eskulkalem :" Yagmurdan sonra büyürmüs basak, meyveler sabirla olgunlasirmis. Bir gün gözlerimin tâ içine bak. Anlarsin. Ölüler ne için yasarmis. "
  BenBasakBurcu :Basak burcu insanin takvimler ile arasi o kadar iyidir ki, hemen her seyi not alir.
  BurcunNeDer :BASAK Uyaninca evden disari atma Ihtiyaci ve enerjiniz yüksek araman gereken ziyaret etmen önemli kisileri ihmal etme ama karisiklik geçici
  #08
  İkizler Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 2 kişi 9 puan verdi.
  OY VER

  Nouvelgue :Yine mi ikizler allahim ben bu ikizler burcundan niçin kurtulamiyorum???
  gezgingeveze_ :hem normal burcum hem de yükselen burcum ikizler eyvahlar olsun, bu double ikizler'le asla basa çikamam
  IkizlerBurcusun :IKIZLER:Beklemekten vazgeçtiginiz, belki de unuttugunuz bir haber sizi farkli heyecanlara sürükleyebilir. Iliskinizin grafigi yükseliste!
  CAPAMAG :IKIZLER: Kendinizle çeliskiye düsmek istemiyorsaniz, istekleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok mantikli olmayi yeglemelisiniz.
  MuazzamHaber :IKIZLER: Kendinizle çeliskiye düsmek istemiyorsaniz, istekleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok mantikli olmayi yeglemelisiniz.
  IkizlerBurcusun :IKIZLER:Aklinizi,dikkatinizi sosyal paylasimlara verdiginiz bi konumdasiniz.Aski ihmal etmedn bu popülaritenin gururunu yasayin.
  IkizlerBurcusun :IKIZLER günün planini iyi yapin! Kalbiniz hala bossa ask sizi bekliyor, bakimli ve alimli olmanizda fayda var.
  IkizlerBurcusun :IKIZLER:Yarim kalan islerinizi tamamlamali ve yeni baslangiçlar için acele etmemelisiniz. Olumsuz sürprizlere hazirlikli olun.
  yemekli_vagon :ikizler/erkek: cenabi allahin niçin yarattigi genis çevrelerce sorgulanan, kimsenin anlayamadigi bir tür insan.
  #09
  Yengeç Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 1 kişi 6 puan verdi.
  OY VER

  BurcBurcyorum :Yengeç: Kiskançlik senin özünle birlesmis. Bunun ileri derecesindesin kendini yeme artik. Biraz güven sevdigine devami gelir dert etme.
  gunlukbuurrc :YENGEÇ: Sorunlari yok saymak yerine, çözmeye çabalamak ya da üstüne gitmek daha dogru olur. Yeni hobiler, seyahatler sizi gelistirebilir.
  b41k41 :Burcum yengeç yerine keder olsaydi tam yeri ve zamaniydi
  CAPAMAG :YENGEÇ: Bulundugunuz ortamlarda farkli fikirlerin ortaya çikmasiyla, bazi istenmeyen durumlara hedef olabilirsiniz.
  ziqqeci :Tarot falimda yengeç burcu hatun çikti iyimi
  MuazzamHaber :YENGEÇ: Bulundugunuz ortamlarda farkli fikirlerin ortaya çikmasiyla, bazi istenmeyen durumlara hedef olabilirsiniz.
  Astrolojiderki :YENGEÇ: kiskanç degilsin sadece sevdigin kisinin baskasiyla muhatap oldugunu gördügünde içindeki canavar ortaya çikiyor, Sanssizsin bu ara
  mkuzu52 :Lan ben nasil Yengeç olmusum , ne güzel Aslandim .
  yemekli_vagon :yengeç/kadin: "öldür beni, öldür ama artik bir sey sorma!!!!" raddesine getiren kararsizliklari, süpheleri, sorgulamalari....
  #10
  Kova Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 1 kişi 3 puan verdi.
  OY VER

  ZaferDrgn :Camii`nin yanindan geçerken yüz çevirirler susuz kalinca alir kovayi gelir camiye Bir kova su kadar degeri yok mu ALLAH’in Hayirli Cumalar
  BurcunNeDer :Kova HAREKETLI KOSTURMALI gün TOPLANTI DAVET DERKEN aksama dahil olacak ISLER VAR AMA SONUÇLAR senden yana SONRA KEYIF SAATLERIN GELIYOR
  BenKovaBurcu :KOVA: Destek aldigin insanlar var, köstek olanlar da,var. Çevrende her çesit insan var bi temizlik yapman lazim artik.
  13burctahmin :KOVA: Devrim bir kovanin gülüsünde saklidir.Çok içten ve güzel gülerler. Özgürlük ve özgünlük en iyi tanimlaridir.Severse, her sey olurlar.
  Fsylyn97 :KOVA: Devrim bir kovanin gülüsünde saklidir.Çok içten ve güzel gülerler. Özgürlük ve özgünlük en iyi tanimlaridir.Severse, her sey olurlar.
  SuIeymanGorgen :Yazdigi mesaj'a kisa cevaplar aldigi zaman deliren burçlar: Koç Yay Kova Aslan
  BenKovaBurcu :KOVA Özgürdür, israr edilmesinden, üstelenmesinden, üzerine gelinmesinden ve devamli bir sey istenmesinden hiç hoslanmaz.
  #11
  Balık Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 1 kişi 2 puan verdi.
  OY VER

  metinozupek :Antalya kemer de ormanlik alandan balik ci barinaklari na roket li saldiri gerçeklesti!
  SerpilNaml :Karada balik gibi...
  gamzee5757 :Batti balik yan gider ??
  beyzapa :'Insana özgü bir hastaliktir yasayamamak.. Yoksa hangi balik bogmustur kendini'
  formatkafa :Balik tutamiyorum ama baliga gitmeyi çok seviyorum ?? bugün gitsem mi? gitmesem mi? ?? bilemedim bi sey etsene
  dal_nuri :Simdi; Yemekte balik var Raki, yok Bugün cuma Rakiyi hatirlatip, günaha sokmanin alemi var mi? Yok tabi Ama gene de raki yok ????
  ilkekarahisarli :Canim raki balik yapmak istiyor..
  ozleemnuur :Hani öyle ki, denizin içinde balik. Ama boguluyor.
  theasteroidead :Hafta sonu balik tutmaya gidelim mi ?
  #12
  Oğlak Fotoğraflar Videolar
  Yasar T. ekledi, 0 kişi 0 puan verdi.
  OY VER

  Astrolojiderki :OGLAK: Çevrendekilerle aran gayet iyi. Popülerligin artti ! ve mutlu ediyorsun herkesi. Fakat ask konularina gelince elde var hep sifir.
  BurcunNeDer :Oglak SABAH KARISIK DUYGULAR içinde olabilir AMA FARKLI KISILERLE SOHBET gelen haberler sana NESE katacak ticari bekletilerde iyi sonuç var
  13burctahmin :OGLAK: Çok yönlüdür, sevgili olsaniz da arkadas olsaniz da pisman olmazsiniz. Ask konusunda çok seçicidir. Severse kendi adar. Duygusaldir.
  CAPAMAG :OGLAK: Bulundugunuz ortamlarda ilgilendiginiz konulara odaklasmak zorunda kalacak ve özel islerinizi ihmal edeceksiniz.
  BenOglakBurcu :Sevmeyi ögrenmez, ögretir Oglak
  MuazzamHaber :OGLAK: Bulundugunuz ortamlarda ilgilendiginiz konulara odaklasmak zorunda kalacak ve özel islerinizi ihmal edeceksiniz.
  #13

%Senin Seçimlerin

?Kimler Katıldı

!Liste Sahipleri (İlk 5)

 • Yasar T.

  Yasar T.

  12 seçenek

?Son Gelişmeler

 • Yükleniyor

:)İlginizi Çekebilecekler

 • Yükleniyor

!Bakmadan Geçmeyin!

Kapat
  Yükleniyor...