Var Misin Yok Musunu En Iyi Kim Sunuyor ?

Sıralama
Yorumlar
Oylama Geçmişi
SEÇENEK 3
OYLAMA 41
Var Misin Yok Musunu En Iyi Kim Sunuyor ?, bu listede siralaniyor. Sen de oy ver, arkadaslarinla paylas, liste istedigin gibi siralansin! Bu liste Bugrahan D. tarafından 09.08.2014 tarihinde oluşturuldu
 • #01
  Acun Ilıcalı Fotoğraflar Videolar
  Bugrahan D. ekledi, 17 kişi 182 puan verdi.
  OY VER

  Ece__Ecee :Acun Ilicali senden ve metresinden nefret ediyorum
  hkoroglu82 :yine yalakaligini yapti Acun Ilicali.. bildigin algi... siyasetin girmedigi bi ses yarismasi kalmisti o da oldu..!
  ferhatgunduz23 :Acun Ilicali Atatürk isminide merak ediyormu acaba ve samimiyetsiz jüri üyeleri
  AycannAkay :Su ülkede nefret ettigim 2. Insan acun ilicali net pisliktir
  gorkemuzunyolcu :Acun Ilicali nasil bir yalakadir,ne olaylar kovaliyosunuz.Yok oglum tayyip gibi dürüst,çaliskan,büyük adam olsun.Jüriye alkislatmalar.Yazik.
  ZeynpOzmen :Acun Ilicali nin yarismacilarinda hiç Kemal, Mustafa ismin desaygi deger insanlar olmadi o yüzden C.B na kendi kanalinda saygilarini iletti!
  alifb55 :Hayalimdeki FB yön; Bsk Ali Koç Abdullah Kigili Murat Ülker Oguz Çetin Acun ilicali..(joker5li) digerleri bla bla... TD Advocaat..
  #02
  Ahmet Çakar Fotoğraflar Videolar
  Bugrahan D. ekledi, 12 kişi 124 puan verdi.
  OY VER

  futbolarena :Ahmet Çakar: "Hayir kardesim. Besiktasli üyeler bu laftan sonra sonuna kadar federasyonda kalacak. Inadina demokrasi diyorum."
  kemsozmen :ahmet çakar bsenin gibi veya çocugumuz için penysilvanya'ya gitmedik yarasi olan gocunur asil suç akp de kaç pensilvanya gideni sorguladi mi
  Spor_Art :Ahmet Çakar | Aziz baskan sen kim oluyorsun da Federasyondan Besiktasli üyeleri göndereceksin? Senin de bir oyun var, benim de."
  SoyutIbrahim :Ahmet Çakar
  Spor_Art :Ahmet Çakar | Hayir kardesim. Besiktasli üyeler bu laftan sonra sonuna kadar federasyonda kalacak. Inadina demokrasi."
  reha_salman :6222 sayili kanun iptal edilmeseydi bugün spora siddet karistirmaktan Aziz Yildirim,Mahmut Uslu,Ahmet Çakar, Sinan Engin soytarilari olmazdi
  Nfs9440 :hande mi fener funda mi arar seray mi sever bunlarin üçünede nejat isler ahmet çakar bunu duyan ferhat göçer bunlarin tarihini gön
  reha_salman :Ahmet Çakar ve Adnan Aybabayi Adem Küçük GS a penalti kaçirdi diye saibeli diyen Çakar Rize'nin kalecisinin geçen hafta yedigi goller?
  reha_salman :Ahmet Çakar 3 temmuz 2011 den 3 gün sonra FB yi kollamak için GS da sike yapmisti dedi Aysal mahkemeye verdi 1 milyonTL tazminat ödedi ÇAKAR
  #03
  Asuman Crause Fotoğraflar Videolar
  Bugrahan D. ekledi, 12 kişi 120 puan verdi.
  OY VER

  #04

%Senin Seçimlerin

?Kimler Katıldı

!Liste Sahipleri (İlk 5)

 • Bugrahan D.

  Bugrahan D.

  3 seçenek

?Son Gelişmeler

 • Yükleniyor

:)İlginizi Çekebilecekler

 • Yükleniyor

!Bakmadan Geçmeyin!

Kapat
  Yükleniyor...