Sebnem Ferah'in Sertab Erener'e Vokal Yaptigi En Iyi Sarki Hangisi?

Sıralama
Yorumlar
Oylama Geçmişi
SEÇENEK 4
OYLAMA 8
Sebnem Ferah'in Sertab Erener'e Vokal Yaptigi En Iyi Sarki Hangisi? hakkinda pek çok farkli seçenek bu sayfada degerlendiriliyor. Herkes oylariyla fikrini belirtiyor. Oy ver, sen de bu listeye katkida bulun! Bu liste Kudret Ü. tarafından 08.06.2014 tarihinde oluşturuldu
 • #01
  Dag Gibiyim Fotoğraflar Videolar
  Kudret Ü. ekledi, 2 kişi 22 puan verdi.
  OY VER

  #02
  Mecbursun Fotoğraflar Videolar
  Kudret Ü. ekledi, 2 kişi 20 puan verdi.
  OY VER

  cylanyldm :Insanin kendine "ne halin varsa gör" diye bagirip arkasini dönüp gidememesi de ayri dert. Resmen kendine mecbursun, skandal.
  SofuYeliz :Insanin kendine "ne halin varsa gör" diye bagirip arkasini dönüp gidememesi de ayri dert. Resmen kendine mecbursun
  gizemgokcebl :Insanin kendine "ne halin varsa gör" diye bagirip arkasini dönüp gidememesi de ayri dert. Resmen kendine mecbursun, skandal.
  ileGnl1 :Onu yaptik, bunu yaptik diyor.. Sanirsin cebinden yapti??..Mecbursun yapacaksin 15 yildir ülkeyi Ebem yönetmiyor ??sen yönetiyon..
  zecotwit :(2)Ulasim gelismemis, televizyon yok, basili materyale mecbursun. Simdi oturdugun yerden TV izleyip "Çoh güzel konustu yav!" diyorsun.
  BarisKabadayi :Anadolu takimininin hocasi geldiginde sevinirsen 1 0 öne geçip geriye yaslanan takimi izlemeye mecbursun. Yazik.
  rosaceae_ruz :Insanin kendine "ne halin varsa gör" diye bagirip arkasini dönüp gidememesi de ayri dert. Resmen kendine mecbursun, skandal.
  QQuazaRR :Belkide sen bana mecbursun. Bilemezsin...
  bebekpodyumda :Insanin kendine "ne halin varsa gör" diye bagirip arkasini dönüp gidememesi de ayri dert. Resmen kendine mecbursun, skandal.
  #03
  Yüz Yüzeyim Fotoğraflar Videolar
  Kudret Ü. ekledi, 2 kişi 18 puan verdi.
  OY VER

  belirsizlikler :sir kitapla yüz yüze sevgilim bakmiyor yüzüme kitapla yüz yüzeyim bakmiyorum sevgilimin yüzüne kitaplar yüz yüze
  Ffurkangedikli :Yoruldum kendimi yormaktan ama aslinda gerçeklen yüz yüzeyim ??
  abcvyzci :Su an en ciddi teklifle yüz yüzeyim. Olaylar benim disimda gelisiyor ve inanilmaz hizli. Beni alacaklar kurtar beni ??
  skyisblackthann :arkadaslar neden diye her sorusumda koca bi hiçlikle yüz yüzeyim kafayi yedirtecek gibi
  #04
  Kera Fotoğraflar Videolar
  Kudret Ü. ekledi, 2 kişi 14 puan verdi.
  OY VER

  EZanyar :Hesp dimire meydan ji kera re dimîne..
  Rustem_Osman :Sirnex’in Sikefta Kera mintikasinda 8 gerillayi Türk ordusuna ihbar eder.olayda,bir gerilla yasamini yitirirken,7 gerilla devlete esir düser
  hasande13929116 :Mardin kar altnda ama sen kimin altindasn kiza kera
  xortoo1 :Ew ne ji kera xwe peya dibûn ne jî ji pozê xwe mû dikisandin.
  ommer34 :Birde sabah namazini kilipta ise gitse bütün adimlari satislari sevap yazilicak hertürlü kera giricek illa bir melek gelip bizedemesimilazim
  sebkihindi :2. Arapça'daki kara'a(???, okumak) fiili Aramice "kera" (çagirma, seslenme, harflere ses verme) sözünden geliyor.
  #05

%Senin Seçimlerin

?Kimler Katıldı

!Liste Sahipleri (İlk 5)

 • Kudret Ü.

  Kudret Ü.

  4 seçenek

?Son Gelişmeler

 • Yükleniyor

:)İlginizi Çekebilecekler

 • Yükleniyor

!Bakmadan Geçmeyin!

Kapat
  Yükleniyor...